Broneeri enda jaoks sobiv hommikujooga aeg allpool asuvast kalendrist

Broneerides rohkem hommikujooga tunde säästad raha

1 Tund

Hind 3€

 

10 Tundi

Hind 28€

Ühe tunnihind 2,8€

30 Tundi

Hind 68€

Ühe tunnihind 2,27€

5 Tundi

Hind 15€

Ühe tunni hind 3€

15 Tundi

Hind 38€

Ühe tunnihind 2,5€

40 Tundi

Hind 88€

Ühe tunnihind 2,2€

7 Tundi

Hind 20€

Ühe tunnihind 2,8€

20 Tundi

Hind 48€

Ühe tunnihind 2,4€

50 Tundi

Hind 100€

Ühe tunnihind 2€
Kuidas Liituda ?

Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Samuti on võimalik ülekanne suunata läbi Chromecast’i oma telerisse. Selleks tuleb valida tundide arv millest soovid osa võtta ja vajutada vastavale kastile. Link teid viib Fienta lehele, kus saata ostu sooritada.

Teile saadetakse e-mailiga vastav sooduskupong ja link Fienta lehele kus saate teile sobivad päevad kinnitada.

Enne joogatunni algust saadetakse sulle emailile link, mille avades saad võtta osa joogatunnist. Nimetatud link on kasutamiseks AINULT sulle. Lingi teistele edasisaatmine ja kasutamine erinevates seadmetes ei ole lubatud.

ONLINE joogatund toimub iga päev 09.00-9.30. Joogatund salvestatakse ja sulle saadetud lingilt saad vaadata järele 24 tundi. Joogatundi registreerimine toimub kuni sama päeva kell 8.00-ni. Pärast seda on sul võimalik osaleda järgmise päeva tundides. 

Joogatunni salvestamine ilma eelneva nõusolekuta ei ole lubatud. Samas salvestist võid antud ajavahemikul vaadata ka mitmeid kordi.

Vastutus

Anname oma parima, et hommikujooga tunnid oleksid praktilise väärtusega ning juhendaksid ja inspireeriksid sind regulaarselt praktiseerima hommikuti jooga harjutusi.

Siiski juhime ja pöörame teie tähelepanu, et Koolitusetee MTÜ ei saa vastutada selle eest, et konkreetne joogatund vastaks täielikult igale ootusele või vajadusele.

Hommikujooga.ee pakub online joogatunde “nii nagu need on” (ingl k “as is”) põhimõttel ega vastuta järgneva eest:

– joogatunni konkreetsele kliendile mistahes eesmärgil sobivuse ning tema ootustele ja vajadustele vastavuse eest;

– selle eest, et joogatunnis käsitletavate teemade kohta esitatud info on täielik ja ammendav või vastab kliendi poolt eeldatud teabele;

– joogatunnis esitatud teabe kasutamisel ja harjutuste tegemisel tekkida võivate tagajärgede eest.

Hommikujooga tundides pakutav ei ole ettenähtud asendama meditsiinilist nõustamist, ennetust, diagnoosi või ravi. Seetõttu ei ole lubatud omandatut teadmisi kasutada haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks ega määratud ravi asendamiseks. Haiguste ja tervisega seotud probleemide korral on vajalik pöörduda nõu saamiseks arsti poole.

Koolitustee MTÜ vastutab osalejale tekitatud kahju eest vaid juhul kui Koolitustee MTÜ poolt on kahju põhjustatud tahtlikult või raske hooletuse tõttu või kui seadusest tulenevalt ei ole vastutuse välistamine võimalik.

Hommikujooga tunni info

Hommikujooga tunni kestvus on 25-30 minutit. Püüa leida kodus selline koht kus sa teisi oma harjutustega ei häiriks. Suurepärane kui sa saaksid  igapäev samas kohas harjutusi sooritada. See füüsiline koht hakkab toetama sinu harjutuste sooritamist, tuletab sulle meelde kui sa sealt möödud. Sama on meditatsiooni kohaga. See füüsiline ruum hakkab toetama sinu joogapraktikaid.

Soovitav on eelnevalt enne hommikujooga tunni faili käivitamist istuda veidi mugavas asendis ja kui keha on rahunenud käivitada hommikujooga tunni salvestis.

Peale hommikujooga tundi on suurepärane aeg mediteerimiseks või jooga nidraks.

Peale hommikujooga tundi on sobiv aeg ka märkmeteks. Pane kirja oma edenemised ehk positiivsed muutused ning takistuste märkamised. See annab märku sinu edenemisest ja takistustest, millele on vaja rohkem tähelepanu pöörata. See on õige aeg tuletada meelde erinevaid joogatunnis kogetud taipamisi. Need on just täna ja ainult sulle KASUTAMISEKS. See info ununeb kiiresti kui sa ei fikseeri seda ja veel olulisem on neid taipamisi hakkata kasutama.

HOMMIKUJOOGA TUNDI JUHENDAB TOOMAS ÕUNAP

“Ligi paarkümmend aastat olen joogatunde andnud õhtuti. See aeg on inimesel vabam ja rohkem mõeldud iseendale. Samas hommikuti jooga praktiseerimisest on inimesele palju rohkem abi. Õhtuti on asanad ja harjutused suunatud pingete vabastamisele ja vitaalsete energiate rahustamisele, emotsioonide vaigistamiseks, et seada keha parimasse magamiseelsesse seisundisse. Hommikuti on harjutused ja pranajaamad vastupidi aktiveerimiseks ja öö jooksul toimunud seiskumise ja passiivsuse äratamiseks ning aktiveerimiseks. “

“Loodan, et võimalus diskreetselt liituda hommikujooga tundidega võtab paljudel maha hirmu astuda esimene samm oma jooga teel. Kui jätkad regulaarselt, liigud iga päev väikese sammu abil lähemale oma füüsiliste, emotsionaalsete ja mentaalsete probleemide lahendamisele. KANNATLIKUST !”

Teekonda alustasin Pärnust, kus lõpetasin gümnaasiumi ja siirdusin Tallinnasse asudes õppima TTÜ-sse majandust. Lisaks lõpetasin ka EBS-i MBA erialal. Pärast seda osalesin erastamisprotsessis ja kuulusin mitme tööstusettevõtte ja sadama juhatustesse. Olen olnud seotud kinnisvara hindamise, haldamise ja arendamisega nii Eestis kui Venemaal.

Jooga teekonda alustasin 1995 aastal ja minu esimeseks õpetajaks oli Holger Oidjärv. Tema juures õppisin aastatel 1995–2002. 1997 aastast alates olen osalenud Ingvar Villido loengutel ja kursustel, kus ta jagas joogalikke teadmisi inimeseks olemise baastõdedest, teadlikuse kasutamisest ja alateadvuse mehhanismidest. Läbinud olen Teadliku Muutuse Kunst (TMK) kõik kursused I-V. Aastatel 1999-2002 õppisin Neijingi koolis, Hiina Traditsioonilist Meditsiini.
Olen saanud kriya-jooga I, II ja III astme pühitsused ja läbinud kriya hatha jooga õpetajate koolituse õpetajate Durga Ahlundi ja Marshall Govindan Satchitananda juhendamisel aastatel 2004-2006. 2011 aastal läbisin joogateraapia koolitus. Toomas Õunap kriya jooga juhandaja FB 211x300 - Online JoogaAlates 2002. aastast olen juhendanud jooga (nii täiskasvanute kui laste) gruppe Tallinnas, Pärnus, Pärnu-Jaagupis, Toris, Paikusel, Suigus ja Kilingi-Nõmmes. Olen läbiviinud akupunktuuri, enesemassaaži ja lõdvestumise koolitusi, lihaspinge vabastamise seminare.

Koolitajana olen korraldanud arvukalt stressi ja lõdvestumise koolitusi, seminare ettevõtetele ja organisatsioonidele ning osalenud erinevatel konverentsidel esinejana.

“Joogaõpetaja ja koolitajana võin lisada, et asudes igapäevaselt tegema joogapraktikaid, avastad kuidas sinu “ülisuured ja lahendamatuna tunduvad probleemid” lihtsalt lagunevad koost. Sellega kaasnev selgus võimaldab sul avastada ja märgata lahendusi, mis muudavad sinu elu sulle soovitavas suunas. Sa avastad kuidas sinust saab sinu elu peremees.“

Toomas Õunap

joogaõpetaja ja

koolitaja