Toomas Õunap

kriya jooga õpetaja

Kas olete tahtnud proovida joogat, aga pole leidnud aega tänapäeva kiires ja konkurentsitihedas maailmas? Kas olete kuulnud, et jooga on suurepärane stressileevendaja? Samas lõpevad teie tööpäevad alles hilja õhtul, kui ka kõige hilisemad joogatunnid on juba läbi.

Hinga sügavalt sisse ja rahulikult välja. Alati leidub lahendus kui vaid piisavalt soovid. Paljudele kiire elutempoga inimestele on ainsaks võimalikuks joogaga tegelemise ajaks lõunapaus. Tee mõned sirutused ja lülisammast painutavad harjutused, veidi venitust ja mõned hingamisharjutused, et tuua enda kehasse rohkem elujõudu – praanat. Seda müstilist energiat – praanat on püüdnud paljud tõlkida ka eesti keeled. Võimalik, et üks õnnestunum tõlge pärineb Uku Masingult, kes nimetes praanat – väljendunud elujõuks.

Lihtsad harjutused keset päeva aitavad aktiveerida kogu keha energiaringlust ja muudavad sinu päeva teisepoole tulemuslikumaks. Harjutuste tulemusel on sinus rohkem elujõudu ja sinu aju tegevus on ärksam.  Kui hommikujooga või joogalik lõunapaus muutub sinu elu lahutamatuks osaks võid märgata, et õhtuks ei väsi sa enam nii ära. Sa jõuad rohkem ja oled erksam, ka töised tegemised sujuvad paremini.

Lihtsaid joogaharjutusi ja hingamistehnikaid õpetavad paljud joogaõpetajad. Vali omale sobiv juhendaja, sobivad harjutused ja muuda need oma igapäevaseks rutiiniks, samasuguseks rutiiniks nagu hammastepesu, ja sinu keha tänab sind selle eest.

Kui soovid alustada alles joogaga. Kui soovid omandad lihtsaid ja praktilisi harjutusi ja tehnikaid, et tuua elujõudu oma keskpäeva siis pakun sulle erinevaid joogatunde:

JOOGATUNNID ALGAJATELE

ONLINE JOOGATUNNID

Nii Tallinnas kui ka Pärnus